Skip to main content

Regulamin

Prosimy o zapoznanie się z regulaminem

 

 1. Doba hotelowa zaczyna się od godziny 16:00 w dniu przyjazdu i kończy o godzinie 10:00 w dniu wyjazdu.
 2. W przypadku rezygnacji z pobytu płatności nie zwracamy – Podstawa prawna USTAWA O TURYSTYCE z dnia 4.12.1997r.
 3. W miesiącu lipcu i sierpniu rezerwacja (7 noclegów- rezerwacja tygodniowa lub wielokrotność). Poza sezonem letnim, rezerwację na dowolną liczbę dni.
 4. Parking do dyspozycji gości jest bezpłatny, niestrzeżony.
 5. Właściciel obiektu nie ponosi odpowiedzialności za kradzież lub uszkodzenia samochodu lub innego pojazdu należącego do gościa.
 6. W apartamencie obowiązuje cisza nocna od godziny 22.00 do 7.00 rano.
 7. Zachowanie gości nie powinno zakłócić spokoju innych osób. Osobom pod wpływem alkoholu lub innych środków odurzających, zachowujących się agresywnie, naruszającym spokój i/lub dobra sąsiadów oraz nieprzestrzegających powszechnie stosowanych norm, właściciel obiektu ma prawo wymówić apartament w trybie natychmiastowym bez zwrotu dokonanych wcześniej opłat. Właściciel obiektu nie jest zobowiązany wówczas do zwrotu pieniędzy za nie wykorzystany okres pobytu.
 8. Goście w dniu przyjazdu otrzymują do dyspozycji klucze, które zobowiązani są zwrócić w dniu wyjazdu zarządcy/ właścicielowi obiektu. W przypadku zagubienia lub ich zniszczenia Goście ponoszą opłatę w wysokości 50 zł.
 9. Ze względu na wymagania ochrony przeciwpożarowej w apartamencie nie wolno używać jakichkolwiek przyrządów lub aparatów zasilanych energią elektryczną lub gazową nie będących wyposażeniem tych pomieszczeń i mogących stworzyć zagrożenie pożarowe np. grzałek elektrycznych, grzejników, palników gazowych. Zabrania się wnoszenia do apartamentu łatwopalnych materiałów,materiałów wybuchowych oraz materiałów o nieprzyjemnym zapachu. Powyższe nie dotyczy ładowarek i zasilaczy urządzeń RTV oraz komputerowych.
 10. Z uwagi na komfort i bezpieczeństwo wszystkich naszych gości zabrania się palenia tytoniu we wszystkich pomieszczeniach.
 11. Gość ponosi pełną odpowiedzialność materialną za uszkodzenie lub zniszczenie wyposażenia apartamentów powstałe podczas pobytu.
 12. Za zniszczenia wykryte po opuszczeniu pokoju po wcześniejszej konsultacji z gośćmi zostaną oni obciążeni kosztami naprawy.
 13. Gość zobowiązany jest do zachowania apartamentu w stanie zastanym w momencie rozpoczęcia pobytu.
 14. Właściciel obiektu nie ponosi odpowiedzialności za rzeczy osobiste Gościa pozostawione lub skradzione z apartamentu w przypadku włamania.
 15. Zabranie ze sobą zwierząt domowych, dozwolone jest tylko po uprzednim otrzymaniu zezwolenia od właściciela apartamentu. Obsługa apartamentu ma prawo odmówić udostępnienia miejsca noclegowego gościom, którzy zabrali ze sobą zwierzę domowe do obiektu wcześniej tego nie uzgadniając.
 16. Gość apartamentu ponosi pełną odpowiedzialność materialną za wszelkiego rodzaju uszkodzenia lub zniszczenia poczynione przez zwierzę w wyposażeniu oraz urządzeniach technicznych apartamentu.
Numer naszego konta bankowego:
37 1090 2659 0000 0001 3420 4932

Życzymy miłego pobytu w apartamentach NAUTICA!